ارائه خدمات مالی آنلاین برای بهبود عملکرد تجاری در مرز چذابه ضروری است


شهلا عموری روز جمعه در نشست اتاق فکر با تعدادی از شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: با همکاری شرکت های دانش بنیان امکان ارائه خدمات مالی آنلاین به تجار در مرز چذابه در حال بررسی است.

وی افزود: در صورت موفقیت آمیز بودن ارزیابی های کارشناسی، این سرویس در قالب اپلیکیشن به گونه ای طراحی می شود که اعضای اتاق بازرگانی برای پرداخت هزینه های مالی از جمله عوارض گمرکی مجبور به مراجعه به شعب بانک ها نباشند. ، هزینه حمل و نقل و غیره. دستمزد کارگر.

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه تلاش های زیادی برای راه اندازی شعب بانکی در مرز چذابه انجام شده است، افزود: تاکنون شرایط لازم برای راه اندازی شعبه بانکی در مرز چذابه فراهم نشده و این مشکل بسیاری را به همراه داشته است. مشکلات برای تجار

رئیس اتاق بازرگانی اهواز خاطرنشان کرد: فعالیت های تجاری در مرزها نسبت به قبل تغییر کرده است و باید از فناوری های روز برای بهبود این امر استفاده کرد.

وی افزود: اتاق بازرگانی اهواز از ایده و مهارت شرکت های دانش بنیان برای بهبود فرآیندهای کسب و کار در مرزهای خوزستان استقبال می کند.

به گفته عموری، ارائه خدمات آنلاین می تواند هزینه های صادراتی را برای تجار و تولیدکنندگان داخلی کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، ارائه خدمات بانکی در مرز چذابه یکی از خواسته های تجار و فعالان بخش خصوصی است که تاکنون امکان ایجاد شعبه بانکی در این مرز محقق نشده است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.