آیا Bing X Exchange برای ایرانی ها مناسب است؟


صرافی BingX روزانه ۷۰۰ میلیون دلار گردش مالی دارد و یکی از بزرگترین صرافی ها در این زمینه به حساب می آید.

برای دسترسی به بازار ارز دیجیتال باید از صرافی استفاده کنید. صرافی ها به دو دسته متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم می شوند. صرافی کاربران را به یکدیگر متصل می کند تا خریداران بتوانند ارز مورد نیاز خود را دریافت کنند و فروشندگان بتوانند ارزهای خود را به خریداران بفروشند.

در چند سال اخیر فضای رقابتی بین صرافی ها حاکم شد و آنها پلتفرم خود را برای جذب مشتری ارتقا دادند. کاربران بازارهای دیجیتال فارکس از سراسر جهان برای انجام معاملات خود به این صرافی ها مراجعه می کنند. این رقابت باعث شده تا معامله گران سریعتر نیازهای خود را برای یافتن یک صرافی خوب و انجام معاملات خود برآورده کنند و بتوانند با امکانات و خدمات بیشتر بهترین صرافی را پیدا کنند.

سایت ایران بروکر مرجع قدرتمندی برای انتخاب است بهترین صرافی دیجیتال است. شما می توانید از این وب سایت برای افزایش حضور خود در بازارهای مالی استفاده کنید.

صرافی BINGX در ابتدا با نام Bingbon شروع به کار کرد و سپس در سال ۲۰۲۱ نام خود را به BingX تغییر داد. این صرافی کاربران فعالی از حداقل ۱۰۰ کشور جهان دارد.

بازارهای مالی ذاتاً ریسک های زیادی را در بر می گیرند و معامله گران در بازارهای مالی باید سعی کنند از این خطرات آگاه باشند. از جمله خطرات می توان به دام های کلاهبرداران، کلاهبرداری در بورس، آموزش های غلط، اعتماد به افراد غیر متخصص و … اشاره کرد.

سقف Coinmarket به صرافی Bing X اشاره دارد

یکی از محبوب ترین وب سایت ها در بین معامله گران ارزهای دیجیتال CoinMarketCap نام دارد. این صفحه یکی از مهم ترین دوره های کسب اطلاعات برای معامله گران است. وب سایت کوین مارکت کپ، Bing X را در رتبه ۵۴ در بین صرافی ها قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بورس می توانید به سایت ایران کارگزار مراجعه کنید.

در BINGX ثبت نام کنید

افتتاح حساب با این صرافی آسان است و این پروسه تنها چند دقیقه طول می کشد. برای شروع، پس از ورود به وب سایت اصلی، روی «ثبت نام» کلیک کنید. سپس آدرس ایمیل، کد تایید و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از راه اندازی حساب کاربری خود، می توانید تجارت خود را در این پلتفرم شروع کنید.

می توانید از سایت ایران بروکر به عنوان مرجع آموزشی استفاده کنید.

برنامه Bing X

BINGX Exchange برای راحتی کاربران خود اپلیکیشن های اندروید و iOS را توسعه داده است. کاربران می توانند پست کنند با BingX ثبت نام کنید خرید و فروش توکن های VSD در حالت دمو برای آشنایی با ویژگی های این صرافی.

هزینه هر تراکنش در BingX

کارمزد تبادل BingX دو بار از کاربران گرفته می شود. کاربران در حین تراکنش های خرید و فروش خود به صرافی کارمزد می پردازند و در هنگام برداشت وجه از صرافی نیز هزینه پرداخت می کنند.

پشتیبانی از کاربران

BingX یک گروه تلگرام برای هر کشور و ملیت راه اندازی کرده است تا از کاربران خود پشتیبانی حرفه ای ارائه کند. BingX همچنین یک گروه تلگرام با پشتیبانی از زبان فارسی برای کاربران فارسی زبان اضافه کرد. پشتیبانی فارسی در صرافی BingX به عنوان یک مزیت برای کاربران ایرانی محسوب می شود.

پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و نمادهای فارکس

بیش از ۲۸۰ ارز دیجیتال را برای خرید، فروش و تجارت به کاربران ارائه می دهد. کسانی که به دنبال معاملات فارکس هستند نیز می توانند از این صرافی استفاده کنند. زیرا این صرافی از نمادهای فارکس نیز پشتیبانی می کند.

صرافی BingX یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که دارای مجوز از MSB است. این صرافی باید مجوزهای ویژه ای داشته باشد زیرا نمادهای فارکس را روی پلت فرم خود قرار می دهد.

لازم به ذکر است وجود مجوز برای ما ایرانی ها دلیلی بر امنیت پلت فرم نیست. زیرا ممکن است این صرافی نیز مانند صرافی بایننس نیاز به احراز هویت داشته باشد و کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های موجود دیگر نتوانند از صرافی BingX استفاده کنند.

معاملات نمایشی در بازار ارزهای دیجیتال

همانطور که قبلا ذکر شد، پس از ثبت نام، کاربران می توانند تراکنش های جعلی را با استفاده از توکن های VSD انجام دهند. Bing X Exchange به شما ۱۰۰۰۰۰ توکن VSD می دهد که قابل برداشت نیستند. از این توکن ها برای آشنایی با پلتفرم Bing X استفاده می شود. معامله گران فقط می توانند از آنها در منطقه آزمایشی استفاده کنند. اگر تجربه تجارت ندارید، از این ویژگی برای بهبود تجربه خود استفاده کنید.

معاملات را در صرافی Bing X کپی کنید

BingX Exchange به معامله گران اجازه می دهد تا از معاملات معامله گران حرفه ای استفاده کنند. کاربران می توانند از این پلتفرم برای دسترسی به تجزیه و تحلیل سایر معامله گران استفاده کنند.

بسیاری از معامله گران بر این باورند که پلت فرم معاملات را در صرافی Bing X کپی کنید این بزرگترین و پیشرفته ترین پلتفرم موجود است.

پلتفرم تجارت کپی مزایای زیادی دارد. اما خطرات زیادی نیز به همراه دارد. شما معاملات خود را به شخص دیگری برون سپاری کرده اید. زمانی سود می کنید که معامله گر منتخب شما نیز سود کند. اگر معامله آن شخص زیان شود، شما هم ضرر می کنید.

آیا ایرانیان می توانند به بینگ ایکس بپیوندند؟

با توجه به ویژگی های قابل توجه BINGX آیا این صرافی در خدمت ایرانیان است؟ بله، این صرافی به ایرانیان اجازه فعالیت می دهد، اما کاربران ایرانی توانایی احراز هویت در این سایت را ندارند. سقف برداشت برای کاربران احراز هویت نشده ۵۰۰۰۰ دلار در روز است.

انتخاب صرافی برای ایرانیان بیشتر از کاربران کشورهای دیگر مهم است زیرا صرافی های بزرگ به ایرانیان خدمات نمی دهند. بنابراین ایرانی ها باید در انتخاب صرافی خود دقت بیشتری داشته باشند.

همانطور که می دانید صرافی بایننس تا سال ۲۰۲۱ نیازی به احراز هویت کاربران خود نداشت و ایرانی ها نیز می توانستند از این صرافی استفاده کنند. پس از اجباری شدن احراز هویت، دسترسی ایرانیان به این صرافی ها غیرممکن شد. بنابراین، هنگام انتخاب صرافی خود مراقب باشید زیرا سایر صرافی ها مانند Binance ممکن است برای کاربران خود نیاز به احراز هویت داشته باشند. در این صورت، احراز هویت اجباری مبادله سرمایه شما ممکن است به خطر بیفتد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.