آیا درمان قطعی برای مشکلات مردانگی وجود دارد؟


استراتژی ۲۴»اندازه آلت تناسلی این می تواند یکی از دغدغه های اصلی اکثر مردان باشد. به طور کلی برای مردان راه های مختلفی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد که می توان به آنها اشاره کرد : قرص Elt برای افزایش سایزژل های تزریقی، کشنده ها و روش های جراحی مختلف وجود دارد. برخی از این روش ها برای انسان نیز خطراتی دارند.

در این مقاله سعی داریم توضیحی مختصر و مفید در مورد آن به شما ارائه دهیم.

برای مردانی که ضربه یا وضعیت پزشکی آنها مستقیماً بر عملکرد آلت تناسلی تأثیر می گذارد، هر یک از روش های فوق می تواند تأثیر زیادی داشته باشد..

قبل از هر یک از این روش ها اطلاعات خود را تکمیل کنید.

آیا می توان آلت تناسلی مردان را بزرگ کرد؟

اکثر افراد جامعه بر این باورند که بزرگ کردن آلت ممکن نیست، اما این یک تصور اشتباه است. زیرا افزایش طول و قطر در هر سنی امکان پذیر است و برای درمان این مشکل می توان روش های مختلفی را امتحان کرد که در ادامه مقاله به اختصار توضیح داده شده است.

چرا باید آلت تناسلی را بلند کنیم؟

دلایل قوی برای افزایش طول و ضخامت آلت مردانه وجود دارد.

از جمله دلایل پزشکی می توان به اختلال در عملکرد ادرار یا باروری، میکروپنیس آلت تناسلی مرد اشاره کرد که باعث عدم اعتماد به نفس و عصبانیت در مردان می شود..

دلایل فیزیکی بزرگ شدن آلت تناسلی مردانه

گاهی اوقات ممکن است به دلیل مشکلات ژنتیکی و ناخواسته، اندازه آلت تناسلی کوچکتر از حد ممکن باشد که در زبان خارجی به آن میکروپنیس می گویند..

میکروپنیس به وضعیتی اطلاق می‌شود که طول آلت تناسلی در هنگام نعوظ کمتر از ۷ سانتی‌متر است که اندازه آلت تناسلی مردان است. نه خیلی در حالت عمودی.

از جمله موارد دیگر، این وضعیت اندازه می تواند باعث مشکلات ادراری شود. همچنین با کوتاهی سایز آلت مردانه، داشتن رابطه جنسی مناسب و لذت بخش برای طرف مقابل و همچنین باور مردم سخت و دشوار خواهد بود. بر اساس تحقیقات، پزشکان به این نتیجه رسیده اند که وقتی آلت تناسلی کوتاه است، سطح تستوسترون و تعداد اسپرم مختل می شود..

حالت دیگر کوچک بودن آلت تناسلی مردانه است

میکروفالوس

تعریف این اصطلاح نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی به دلیل هیپوسپادیاس (مشکل یا نقص مادرزادی) کمتر از اندازه طبیعی خود است و منجر به کوچک شدن آلت تناسلی می شود..

بیماری پیرونی

این بیماری با افزایش سن مردان رابطه مستقیم دارند، یعنی با افزایش سن، این امر منجر به خم شدن آلت تناسلی و نعوظ ناکافی می شود. وجود فیبروز (زخم) در محل خم شدن می تواند باعث اختلال نعوظ شود و منجر به کوتاه شدن آلت مرد شود..

جراحی سرطان پروستات و پروستات مدفون

در عمل جراحی پروستاتکتومی رادیکال، فیبروز اطراف برداشته می شود و باعث انقباض داخلی و کوتاه شدن آلت تا ۱۵ درصد می شود. اما گفته می شود که آلت زمانی دفن (پنهان) می شود که چربی بیش از حد لگن را پوشانده باشد و به آن آلت مدفون می گویند. قدیمی پنهان بیشتر در افراد مسن دیده می شود. ورزش و رژیم غذایی برای کاهش وزن نقش موثری در درمان دارد.

دلایل روانی بزرگ شدن آلت تناسلی

برخی از افراد این تصور را دارند که آلت تناسلی آنها کوچکتر از حد استاندارد است و باید برانگیختگی را افزایش دهند. اگر بخواهیم اندازه استاندارد و نرمال آلت تناسلی را بیان کنیم باید گفت که در حالت نعوظ بین ۱۰ تا ۱۳ سانتی متر است. با این حال، مشاهده شده است که برخی از مردان به دلیل وسواسشان به داشتن آلت تناسلی باز استاندارد به دنبال بزرگ شدن هستند..

در تحقیقات انجام شده بررسی پزشکی جنسی در سال های اخیر، مشاوره برای افرادی که آلت تناسلی کوچکی دارند موثر بوده است و اکثر آنها پس از مشاوره دریافتند که آلت تناسلی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کردند..

قرص و ژل برای بزرگ کردن آلت تناسلی

این گروه عمدتاً شامل ویتامین ها، مواد معدنی، داروهای گیاهی یا طبیعی است که اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد. بر این اساس می توان دو نمونه معروف و محبوب را شناسایی کرد مگنارکس پلاس و قرص ویگرکس پلاس اشاره شده. در واقع قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی این یکی از محبوب ترین روش ها است.

یکی از دلایل ترجیح قرص های بزرگ کننده Eltدر مقایسه با روش های جراحی و تزریق ژل، این روش با هزینه کم و خطر کم مشخص می شود. بنابراین می توانید با مطالعه و تحقیق در این مورد بهترین تصمیم را بگیرید.

ماساژ آلت تناسلی به سبک Jelking قدیمی

ماساژ ججل این یکی از چندین روش بزرگ کردن آلت تناسلی است، بنابراین این روش در کشورهای پیشرفته و پیشرفته غربی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

ماساژ Elt مشابه روش jelking است قرص بیگ رایز ( بهترین
قرص های بزرگ کننده اندام تناسلی در داروخانه ) قطر دستگاه تناسلی مردان را افزایش می دهد. بلکه این روش برای افزایش قطر و ضخامت تسمه طراحی شده است.

عملیات بزرگنمایی Elt

جراحی یکی از پرخطرترین روش های بزرگ کردن آلت تناسلی است که گاهی اوقات منجر به از دست دادن جان افراد می شود.در این روش بزرگ کردن مقداری چربی به آلت تناسلی تزریق می شود و باعث بزرگتر شدن آلت تناسلی از حد طبیعی می شود. اما این روش علاوه بر خطراتی که ذکر شد با هزینه های بالایی همراه بوده و شلوار مکعبی را کر می کند.

این روش برای افراد عادی توصیه نمی شود مردانی که نقص مادرزادی دارند می توانند به پزشک مراجعه کنند. در هر صورت فرد انجام دهنده باید خطرات و خطرات این روش را نیز بپذیرد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.