آیا تولید دستگیره پنجره آهنی در ایران متوقف می شود؟


شاید توجه نکرده باشید، اما پنجره بخش بسیار مهمی از ساختمان است. هنگام خرید دستگیره پنجره به دنبال کیفیت با قیمت مناسب باشید. پنجره ها وظیفه دارند هوا را تهویه کنند.

نقش دستگیره افزایش امنیت پنجره است، در اینجا ۸ نوع دستگیره را معرفی می کنیم که عمدتاً در درب و پنجره های پی وی سی استفاده می شود، پنجمین دستگیره درب موشک، ششم دستگیره درب سرویس، هفتم تغییر دستگیره در و در نهایت دستگیره مخفی.

شما می توانید با مجموعه آراد برندینگ تماس بگیرید و در این صورت انتخابی خوب و مطمئن داشته باشید چرا که مهم ترین نکته در انتخاب متریال و فرمت و البته زیبایی منحصر به فرد آن است تا شما عزیزان نحوه معرفی این محصول را توضیح دهید. ، تهیه و تحویل دهید. با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره و توضیحات لازم را بخواهید.

با ما همراه باشید تا تفاوت بین این هشت نوع دستگیره پنجره را بدانید. دستگیره یک طرفه رایج ترین نوع دستگیره پنجره با شیشه دوجداره است و گزینه خوبی برای درب و پنجره های پنجره ای است.

از یک طرف باز و بسته می شود و نسبت به مدل های دیگر از سخت افزار کمتری استفاده می کند به همین دلیل به آن دسته ساده هم می گویند و قیمت مناسبی دارد.

دستگیره پنجره بخرید

شاید توجه نکرده باشید، اما پنجره بخش بسیار مهمی از ساختمان است. هنگام خرید دستگیره پنجره به دنبال کیفیت با قیمت مناسب باشید. پنجره ها وظیفه دارند هوا را تهویه کنند.

تامین نور و افزایش گرمای ساختمان در فصل زمستان، اگر از مصالح مرغوب در ساخت پنجره ها استفاده نشود، منجر به اتلاف انرژی و آسیب به ظاهر ساختمان می شود. به همین دلیل، پنجره های دوجداره صنعتی رایج است. .

که به زیبایی نمای ساختمان می افزایند و مهمتر از آن مصرف انرژی را کاهش می دهند.بخش مهم پنجره سخت افزار است.در پنجره های دوجداره شش نوع سخت افزار وجود دارد.

سخت افزار یک، دو، تاشو، کشویی، کشویی و تمام اتوماتیک، هر کدام از این سخت افزارها مختص یک نوع پنجره هستند، اگر بخواهیم در مورد انواع لولا صحبت کنیم، لولاها نیز کاربردهای متنوعی دارند.

به عنوان مثال لولای بازشو یک حالته که رایج ترین نوع لولا است، نوع بعدی لولای بازشو دو حالته است، این لوله ها به پنجره قابلیت باز و بسته شدن را به صورت عمودی و افقی می دهند، لولای بعدی لولای بازشو کلنگی است. لولا کور غلتکی نیز نامیده می شود.

این مدل لولا وقتی پنجره را باز می کنید دید از جلو را مسدود می کند. جالب است بدانید که نوعی پنجره وجود دارد که نیاز به لولا ندارد و به آن پنجره ارسی می گویند که روی مسیر حرکت می کند. نوع بعدی پنجره های لولایی تاشو پنجره های آکاردئونی یا پنجره هایی با شیشه های تاشو لوکس دارای درهای کشویی هستند.

دستگیره پنجره آهنی

اما اگر بخواهم در مورد انواع قفل دستگیره پنجره آهنی بگویم باید به این نکته اشاره کنم که پنجره های آهنی معمولا فقط در طبقه همکف قرار می گیرند و می بینیم که این مورد در دستور کار جوامع برای تکمیل کار قرار دارد. و این بسیار مهم است که اداره مکان های امن از جوامع خواسته است این کار را انجام دهند و ما می بینیم که از همه طرف مهم است، حتی در ادارات، جلوگیری از سرقت.

در برخی موارد نمونه هایی از درها و پنجره های توکار وجود دارد که معمولاً دارای دستگیره های فلزی هستند و این به طور کلی در مورد دستگیره ها صدق می کند زیرا بیشتر در معرض تماس دست و به دلیل احتمال شکستگی هستند. معمولاً نمونه های فلزی وجود دارد که می توانند از مواد مختلفی مانند آهن، آلومینیوم و غیره ساخته شوند.

استفاده از این نوع دستگیره به دلیل جنس خوب و بادوامی که دارد باعث می شود دیرتر شکسته شود و عمر مفید بالایی داشته باشد.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.