آیا بعد از جراحی پروتز ( بزرگ کردن سینه ) سینه ها تقارن ۱۰۰% وجود دارد؟ لیپوماتیک زندگی ایده آل | رابطه جنسی


اندازه و شکل دو طرف سینه برای هر خانمی یکسان نیست و هیچ عمل جراحی نمی تواند تقارن کامل در این ناحیه ایجاد کند. جراح باید به بیمار توضیح دهد که قرار دادن پروتز بزرگتر در سمت کوچکتر با سمت بزرگتر یکسان نیست، زیرا سمت کوچکتر پوست کمتر و کمتری دارد و تلاش برای قرار دادن حجم بیش از حد در آن باعث ایجاد پل بالایی می شود. برآمدگی و ایجاد تفاوت در شکل پهلوها در مقایسه با تفاوت سایز که معمولاً در هر خانمی وجود دارد بیشتر به چشم می آید. لازم به ذکر است که معمولاً موقعیت نوک، جهت و دور قفسه سینه روی سینه در دو طرف یکسان نیست. این می تواند به دلیل وضعیت ایستادن بیمار، اسکولیوز یا تغییر شکل ستون فقرات یا علل دیگر باشد و جراحی پروتز به تنهایی نمی تواند هیچ یک از این شرایط را اصلاح کند. اگر وضعیت قفسه سینه در یک طرف پایین تر از طرف دیگر باشد، پس از عمل نیز به همین صورت خواهد بود و زمانی که عمل پروتز انجام می شود، جراح وضعیت قفسه سینه را روی تنه تغییر نمی دهد.
اگر بیمار بین این دو تفاوت داشته باشد، معمولاً بعد از جراحی آن تفاوت ها را خواهد داشت و از آنجایی که بیمار معمولاً بعد از جراحی پروتز به بدن خود توجه بیشتری می کند، ممکن است این تفاوت ها بیشتر باشد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.