آموزشگاه فنی حرفه ای دارالفنون دوره برق خودرو و مکانیک (ثبت نام ویژه تابستان ۱۳۹۰ با ۳۰% تخفیف)


جالب است بدانید که به گزارش انصاف نیوز، این آموزشگاه برای سهولت در ثبت نام، شهریه رشته های باتری سازی و مکانیک را حدود ۳۰ درصد کاهش داده است.
در ادامه دوره مکانیک خودرو و دوره برق خودرو در این آموزشکده فنی و حرفه ای را ارائه می دهیم.

کارآموزی مکانیک خودرو؛ کلاس های دوره مکانیک چیست؟

یکی از پرطرفدارترین زیرشاخه های مکانیک خودرو، کارآموزی مکانیک خودرو است. ذکر این نکته ضروری است که این درس با توجه به سلسله مراتب و گستره محتوایی خود به دو پایه مجزا، درس مکانیک پایه ۱ و ۲ تقسیم می شود.

دوره کلاس های آموزش مکانیک خودرو به این صورت است که کارآموزان ابتدا باید در دوره مکانیک کلاس ۲ شرکت کنند تا به یک دید کلی برسند و با اصول اولیه این موضوع آشنا شوند. شرکت کنندگان با اتمام این دوره و کسب مدرک بین المللی مهندسی مکانیک درجه دو می توانند با ثبت نام در دوره درجه یک مکانیک در کلاس ها شرکت کنند.

برخی از موضوعاتی که در این دوره های مکانیک پوشش داده می شود عبارتند از:

·
تعمیر خرابی سوپاپ ها، بلبرینگ ها، سرسیلندرها و…

·
تعمیر گیربکس مدل اتوماتیک AL4

·
دانستن جزئیات ترمز و سنسور خودرو

·
تعمیر موتور ماشین های مختلف; از مقاطع درس مکانیک خودرو

·
نحوه تعمیر دیفرانسیل

·
تشخیص و بازرسی جلوی خودرو

توجه داشته باشید که در گام اول داوطلبان از ابتدای سخنرانی ها به صورت تئوری با مباحث پایه آشنا می شوند. سپس نوبت به آموزش عملی می رسد و شرکت کنندگان باید در محیط کارگاه کار کنند و آموخته های خود را پیاده سازی کنند.

دوره مکانیک؛ با آموزش مکانیک خودرو آموزشگاه دارالفنون آشنا شوید!

دوره های آموزشی مکانیک خودرو در سطوح مختلف برگزار می شود و بهتر است آموزش خود را در آموزشگاهی با امکانات کافی تکمیل کنید. آموزشگاهی مانند دارالفنون که امکان ثبت نام در دوره تعمیرات خودروهای خارجی را پس از گذراندن دوره مکانیک خودرو داخلی به شما می دهد.این دوره در آموزشگاه ما به صورت کار در محیط کارگاهی (محیط کار واقعی) می باشد. بهترین امکانات و استفاده از خودروهای زنده و استفاده از موتورهای خودروهای امروزی مانند TU5 o EF7 o L90 گیربکس پراید، تیبا، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند و اتوماتیک با آموزش بهترین اساتید مکانیک ماشین دوره های فنی و حرفه ای برگزار می شود، البته همانطور که گفته شد، پس از اتمام کلاس های مکانیک خودرو درجه ۲ می توانید در کلاس های درجه ۱ نیز شرکت کنید و تعمیر خودروهای پیشرفته تر را یاد بگیرید.

این بخش از توضیحات نقل قول می کند دوره مکانیک خودرو مدرسه دارالفنون نوشته شده است.

آموزش برق خودرو; کلاس های دوره ساخت باتری چیست؟

در آموزش برق خودرو اساتید مجرب کارآموزان را با قطعات و مدارهای مختلف برق خودرو آشنا کرده و به صورت تئوری با مبانی برق خودرو آشنا می کنند. به طوری که تا حد امکان مطالب ذکر شده جا بیفتد، لازم است در مرحله بعدی کارآموزان این مباحث را در تابلوهای آموزشی تمرین کنند.

در مرحله پایانی آموزش باتری خودرو، شرکت کنندگان کلاس درس و حالت تئوری را ترک می کنند تا روند آموزشی خود را تکمیل کنند. برای اینکه کارآموزان بتوانند پس از اتمام دوره راحت تری با محیط کار ارتباط برقرار کنند، در این مرحله به کارگاه تخصصی تعمیراتی که آموزشگاه برای آنها راه اندازی کرده است مراجعه می کنند.

اجرای آموخته ها در چنین فضایی نه تنها اساتید را قادر می سازد تا مشکلات شرکت کنندگان را حل کنند بلکه اعتماد به نفس آنها را برای ورود به بازار کار تقویت می کند. در زیر برخی از مباحث مطرح شده در درس برق خودرو پایه ۲ و ۱ را بیان کرده ایم:

·
آشنایی با سیستم توزیع و تامین برق خودرو

·
مقدمه ای بر اصول و دستورالعمل های اولیه برق خودرو

·
تعمیر برف پاک کن و سیستم صوتی

·
نصب و تعمیر سیستم های صوتی؛ از سرفصل های درس برق خودرو

·
آشنایی با مدارها و موضوعات مرتبط با ایمنی خودرو

توجه داشته باشید که در اولین قدم باید در دوره آموزشی باتری کلاس ۲ شرکت کنید و پس از گذراندن این دوره باید دوره آموزش برق خودرو کلاس ۱ را شروع کنید.

دوره ساخت باتری; با آموزش برق خودرو مدرسه دارالفنون آشنا شوید!

آموزش برق خودرو که برخی از آن به عنوان آموزش باطری نیز یاد می کنند، یکی از دوره های رسمی فنی و حرفه ای است و شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی صفر تا صد برق خودرو در نهایت با ارائه گواهینامه های رسمی و معتبر با ارزش بین المللی مواجه می شوند. همچنین لازم به ذکر است که بازار کار در این زمینه در ایران به ویژه به دلیل استفاده روزافزون از خودرو در کشور و نیاز به تعمیرکاران برق خودرو یعنی متخصصین تعمیر باتری و کابل خودرو مانند تهران و غیره رو به رونق است. شهرهای کشور

در این قسمت توضیحاتی در مورد آموزش برق خودرو آورده شده است () در مدرسه باتری سازی دارالفنون نوشته شده است.

آشنایی با فرصت های شغلی درآمدزا پس از گذراندن دوره آموزش برق خودرو

در صورت شرکت در آموزش باتری خودرو می توانید در موقعیت های زیر کار کنید:

·
خرید و فروش باطری انواع خودروهای داخلی و خارجی

·
نصب سیستم صوتی، بالابر شیشه و قفل ماشین و تعمیرات آنها

·
در شرکت ها و نمایندگی هامجوز از خودروسازان داخلی و خارجی

·
اخذ جواز کسب با اخذ مدرک فنی و حرفه ای آموزش برق خودرو

توجه داشته باشید که نکات ذکر شده تنها تعداد محدودی از رشته های حرفه ای است که پس از شرکت در دوره آموزش باتری خودرو می توانید آن ها را تمرین کنید.

شرکت در دوره های آموزشی اتومکانیک و برق در هنر از طریق پرداخت اقساطی

اگر شما هم به دنبال آموزشگاه فنی هستید که بتوانید روی سطح و کیفیت دروس آنها حساب کنید، توصیه می کنیم از دوره های مکانیک خودرو هنرستان غافل نشوید. این آموزشگاه امکان پرداخت اقساطی شهریه آموزش باطری و برق خودرو را فراهم کرده است تا هیچ فرد مستعد و با انگیزه ای به دلیل مشکلات مالی مانع پیشرفت نشود.

همچنین از دیگر خدمات این مجتمع آموزشی می باشدمی توان به موارد زیر اشاره کرد:

·
دسترسی آسان با حمل و نقل عمومی

·
از اساتید مجرب و شایسته بهره مند شوید

·
ارائه گواهی معتبر بین المللی مکانیک یا برق خودرو با قابلیت ترجمه برای مهاجرت

·
با ابزار و تجهیزات پیشرفته

·
تامین خوابگاه برای کارآموزان رشته برق و مکانیک خودرو

دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت دوره آموزش برق خودرو با دوره مکانیک خودرو از طریق آموزشکده فنی و حرفه ای دارالفنون تماس حاصل فرمایید و یا در صورت تمایل می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام برای دوره آموزش مکانیک یا باتری خودرو به صورت حضوری از این مجموعه دیدن فرمایید:

·
با شماره تلفن: ۰۲۱۵۵۹۶۵۶۶۶

·
نشانی: تهران، میدان شهرری، خیابان ۲۴ متری زکریایی رازی، خیابان پست، پلاک ۲

·
سایت اینترنتی:

·
پست الکترونیک: [email protected]

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.