آخر هفته و یک گشت در گالری دیگربه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی «موسیقی نگاری» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری مؤسسه فرهنگی هنری صبا به نشانی: تهران، ورودی شرقی: خیابان ولیعصر، نرسیده، در گالری مؤسسه فرهنگی هنری صبا برپاست. نرسیده به خیابان طالقانی، پلاک ۱۵۵۲، نگارخانه هنر فرهنگستان. ورودی غربی: خیابان طالقانی، نرسیده به میدان فلسطین، خیابان برادران شهید مظفر، پلاک ۱۲۵، موسسه صبا برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۴ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۹۴۶۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

باغ ناپایدار

نمایشگاه انفرادی «باغ ناپایدار» ویژه نمایشگاه آثار مینا نادری در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک گالری هما برپاست. ۸، واحد ۱ در عوض. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


درخت دوستی بکار

«درخت دوستی بنشان» نام نمایشگاه انفرادی خوشنویسی است که در گالری گویا، کریمخان زند، تهران، روبروی ایرانشهر، پلاک ۸۹ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۳۴۳۱

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

آثار بهمن بروجنی

نمایشگاه انفرادی «آثار بهمن بروجنی» به نشانی گالری آرتیبیشان به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی، به نمایش آثار بهمن بروجینی برپاست. پور، خیابان دریا (کندی)، پلاک ۶ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

زنجیره معنا

نمایشگاه گروهی نقاشی «زنجیره معنا» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک چهارم برپاست. ۲، طبقه ۱. در بیانیه این نمایشگاه آمده است: زنجیره معنا شامل آثار زیبای طبیعت و محیط اطراف، از خودمان تا دنیای اطراف…

«زنجیره معنا» تا ۲۷ جولای ادامه دارد و همه روزه به جز چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵

جای دیگر

نمایشگاه گروهی «جایی دیگر» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف از جمله مریم فرشاد، کوشا موسوی، پریسا تقی پور، المیرا میرمیران و … در محل پروژه های آران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۵ برپاست. تهران، کوچه لولاگر.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: «این نمایشگاه شامل آثار مختلفی است که ضمن نشان دادن ذهنیت هنرمند، رابطه سخت و مخرب هنرمند با واقعیت را نیز به نمایش می گذارد. قلمروهایی که تضادها را نشان می دهند و آمیخته ای از ایده آل و به ظاهر دست نیافتنی هستند…»
«جایی دیگر» تا ۱۴ آگوست ادامه دارد و همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

دور، گاهی نزدیک

«خیلی دور، گاهی نزدیک» عنوان نمایش انفرادی است که به نمایشگاه آثار الهام قربانشاد در گالری گویه، پلاک ۱۳۹۴ اختصاص دارد. تهران، خیابان مشاهیر، میدان هفت تیر، کوچه لطفی، پلاک ۳۹. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۰۰۱۲۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

نمایشگاه انفرادی «گذر زمان» به آثار الهام پورخانی در گالری بوان، پلاک. تهران، خیابان عبده، خیابان لارستان، خیابان مطهری، پلاک ۷. این نمایشگاه که تا ۱۲ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


دغدغه هنری ۳

نمایشگاه گروهی «دغدغه هنری ۳» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری مورا، شماره تهران، خیابان نجات اللهی، خیابان اراک، ۴۶، واحد ۲. این نمایشگاه که تا ۸ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۶۴۹

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی

نمایشگاه انفرادی «مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی» به نمایشگاه آثار کمتر دیده شده این هنرمند در گالری سهراب، پلاک. تهران، روبروی رامسر، خ سمیه، پلاک ۱۴۲. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز یکشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۷۶۲

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


کارایی

«لطاف خیال» نام نمایشگاهی گروهی به نمایش آثار هنرمندان مختلف است که در تهران، ولنجک، خیابان هفدهم، به نشانی ساسان، پلاک ۱۶، طبقه اول، گالری هنر خانگی برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۴ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۴۰۲۰۶۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


ببر

نمایشگاه گروهی «ببر» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، تهران، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برپاست. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مسری

«واگیر» نام نمایشگاه گروهی تصویرسازی است که در گالری شلمان، تهران، رودبرغربی (جنوب)، رودبرغربی (جنوب)، شریعتی، گالری شلمان، پلاک ۲۷، شماره ۲۷، برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۲ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


من ناتمام هستم

نمایشگاه انفرادی «انسان ناتمام» به نمایشگاه آثار متین محقق در گالری گلستان تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ برپاست. این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


کشت

نمایشگاه گروهی تصویرسازی «تذکیه» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در نگارخانه لاله تهران، دکتر دکتر برپاست. خیابان فاطمی ضلع شمالی پارک لاله روبروی پارکینگ طبقاتی به جای. این نمایشگاه که تا دوم مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۶۰۴۹۲

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


بی حوصلگی

نمایشگاه انفرادی «تن زار» ویژه آثار پانته آ بیات مختاری در نگارخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از گذر ایرانشهر، رینگ دوم، پلاک ۱۵۴، طبقه اول برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


گهواره

نمایشگاه انفرادی «گهواره» ویژه نمایشگاه آثار خداداد سعیدی در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

گلخانه شماره ۲; حافظه جعلی

نمایشگاه انفرادی «گلخانه شماره. ۲ خاطره جعلی ویژه نمایشگاه آثار مریم مهری در گالری محسن، پلاک. تهران، ظفر، بلوار مینایی شرقی، کوچه نوربخش، خیابان فرزان، خیابان ناجی، پلاک ۴۲ این نمایشگاه که تا ۲۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

با تجربه

نمایش انفرادی «یاب» ویژه نمایشگاه آثار فرخ سعیدی در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


از منظر تجربه گری/شماره دو

نمایشگاه گروهی «از منظر تجربه / شماره دو» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری الا، تهران، ولیعصر / بالاتر از پارک ملت / روبروی جام جم / نبش کوی طاهری / شماره ۲۷۰۱ / طبقه اول اختصاص دارد. این نمایشگاه که تا ۲ مرداد ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۹۱۲۶۲۲۰۲۹۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


این دایره در باغ

«آن دایره در باغ» نام نمایشگاهی انفرادی عکاسی است که به نمایشگاه آثار علیرضا وحدانی در گالری شام، آدرس: میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی (بهروز سابق)، فلکه ۸، اول، برپاست. طبقه ۱۲ بن بست اول بلوک ۸ برگزار می شود این نمایشگاه که تا ۱۶ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۷۹۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


حمله دوم

نمایشگاه انفرادی «هجوم ۲» ویژه نمایشگاه آثار علی فرامرزی در گالری هدایت به نشانی تهران، کوچه ۶شام، خیابان استاد نجات الهی، پلاک ۱۵، پلاک ۱۵ برپاست. این نمایشگاه که تا ۳۱ مردادماه دایر است همه روزه به جز سه شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


بیراهه

نمایشگاه انفرادی «گمراه» ویژه نمایشگاه آثار رسا هزارخانی در گالری طراحان آزاد، پلاک. تهران، میدان سلماس، خیابان فتحی شقاقی، خیابان ولیعصر، پلاک ۵. این نمایشگاه که تا ۱۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۰۸۶۷۶

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


مرور

«بازنگری» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری احسان، شماره ۱۹۹۹ برپا می‌شود. تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، پلاک ۲۲. این نمایشگاه که تا ۸ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر


تن ها

نمایشگاه گروهی آثار طراحی به نام تن در گالری ایده در حال برگزاری است. این نمایشگاه از روز جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱ آغاز به کار کرده و تا پایان تیرماه برای بازدید عموم دایر است. کیوریتوری این نمایشگاه بر عهده الهام حیدری است و هنرمندانی چون روحا تیموری، مرتضی رجبی، بویان رحیمی، الیاس ستاری، علی سلامی، محمد صابری تولایی، ایمان صادقی و… در آن حضور خواهند داشت.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه تن می توانند به گالری ایده به آدرس: خیابان کریمخان، خیابان خرمند شمال، خیابان هجدهم، پ. ۲۶، همه روزه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۱:۰۰

شبه خاطرات

نمایشگاه نقاشی های امیر سقراطی چهارم تیرماه در گالری ثلاث به نشانی خیابان کیم خانزند، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۴۸ افتتاح می شود و تا ۱۴ مرداد ماه دایر است.

افتتاحیه این نمایشگاه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ و بازدید روزانه از آن در روزهای عادی از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ و در روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ می باشد.

همچنین بازدید از این نمایشگاه در روز اختتامیه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ امکان پذیر است.

آخر هفته و یک گشت در گالری دیگر

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.